wtorek, 4 września 2012

ZAKOŃCZENIE ZBIORNIKA KULTURY 2012


ZAKOŃCZENIE ZBIORNIKA KULTURY 2012
8.09.2012 , Klub Bomba (Plac Szczepański), godz. 21.30

CHUOP / Y.JO.WE / EDEE DEE

CHUOP & Y.JO.WE! to dwóch koleżków z nieistniejącej już grupy N.R.P,D. Jeśli przegapiliście ich energetyczny występ na Green Zoo Festival w maju, będzie to świetna okazja do odrobienia lekcji z surowych bitów i prześmiewczego rapu! Y.JO.WE zaczynał w punkowej kapeli Brudne Trampki, gdzie jeszcze jako małolat pisał teksty, śpiewał i grał na basie. Ostani koncert Brudnych Trampek doprowadził niegdyś do zamknięcia klubu Truskawka. Obecnie Y.JO.WE zajmuje się grafiką, komiksami i tom

enagą (rzutem poświęcenia).
CHUOP na co dzień prowadzi życie eksperymentalnego malarza, miłośnika samplowania i bojownika na rzecz wolności Internetu. Za sprawą jego osoby, sobotni występ bogaty będzie w dźwięki pamiętające czasy gier Commodore64, które doprawione zostaną kwasami z YouTube’a i Testovironem.
CHUOP i Y.JO.WE! znają się od małolata i ich wspólna fascynacja grupą Beastie Boys i MF DOOM’em doprowadziła do wielu muzycznych eksperymentów, których efekty mogą was nieźle zaskoczyć! Panowie mieli okazję występować m.in. obok Curse ov Dialect, Otto Von Schirach’a, Molly Nilsson, Elektrycznego Węgorza i Zu. W sobotę będzie im towarzyszył znany producent, wokalista i DJ, prowadzący w Radiofonii audycję Muzykodelia - EDEE DEE. Do brudnych dźwięków CHUOP’a i niegrzecznych rymów Y.JO.WE’ego dołoży swoje skrecze. Całość stworzy bombową mieszankę, która może poprowadzić imprezę w nieoczekiwanym kierunku zgodnie z teorią chaosu.

CHUOP | Marek Broszkiewicz
http://facebook.com/marekbroszkiewicz

Y.JO.WE! | Piotr Gruszczyński
http://piotrgruszczynski.posterous.com/

EDEE DEE
www.facebook.com/pages/dj-edee-dee/278544308849249

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz